QK-Systemowe Aparaty Terapeutyczne

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy aparaturę terapeutyczną systemu QK, którą w dalszej części będziemy nazywać „QK-SAT” (QK – Systemowy Aparat Terapeutyczny).

Prezentowane urządzenia mają szczególne zastosowanie w termoterapii.

Ich działanie polega na emitowaniu fal energetycznych pracujących w parametrach fal energetycznych ciała ludzkiego.

„QK-SAT” jest urządzeniem nowym, prostym w użyciu, bezpiecznym i nie generuje negatywnych skutków ubocznych.

Właściwe funkcjonowanie mikrokrążenia, czyli niezakłócony przepływ krwi przez najmniejsze naczynia krwionośne organizmu człowieka jest podstawą jego zdrowia, dlatego też utrzymanie właściwego poziomu krążenia jest elementarną zasadą w profilaktyce i leczeniu.

W obecnej cywilizacji człowieka trudno jest znaleźć ludzi, których krążenie krwi jest sprawne w 100 procentach. Jest wiele negatywnych czynników dla zdrowia takich jak: siedzący tryb życia, stres, niewłaściwe odżywianie, palenie tytoniu i wiele innych, które skutkują zaburzeniami mikrokrążenia. Ograniczone nawet w niewielkim stopniu krążenie (mikrokrążenie), prowadzi do szybkiego starzenia się komórek w organizmie ludzkim i jest przyczyną większości chorób.

Zamiast zażywania leków, które nie są obojętne dla organizmu ludzkiego, urządzenia „QK-SAT” zapewniają naturalną terapię w leczeniu wielu rodzajów schorzeń.

Ponad dwudziestoletnie testy kliniczne przeprowadzone na pacjentach z różnymi rodzajami dolegliwości wykazało bardzo pozytywne efekty w leczeniu schorzeń takich jak: cukrzyca, przerost prostaty, choroby nowotworowe, zakrzepica mózgu, nadciśnienie tętnicze, przewlekłe zapalenie jelita grubego i żołądka, zakrzepowe zapalenie żył, choroba wieńcowa, udar mózgu, otyłość dziecięca, padaczka, paraliż nerwów twarzowych, nerwowe wyczerpanie organizmu, choroby układu pokarmowego, gorączka krwotoczna, przewlekłe zapalenie oskrzeli, gruźlicze zapalenie opłucnej, przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu B, ostre i przewlekłe zapalenie gardła i krtani, leukoplakia sromu, zapalenie żołądka, wyrostka robaczkowego , zapalenie narządów miednicy mniejszej i jelita grubego, choroby kręgów szyjnych, choroby odbytu, zakażenia ran, oparzenia, odmrożenia, blizny, półpasiec, choroba zwyrodnieniowa stawów, zaburzenia krążenia po urazach kostnych, zakażenie dróg moczowych, przewlekła niewydolność nerek, reumatoidalne zapalenie stawów.

Jeszcze raz pragniemy podkreślić , że używanie proponowanych przez nas urządzeń jest poparte bardzo dużą ilością zastosowań klinicznych w wielu krajach azjatyckich, Ameryce, Kanadzie i w chwili obecnej jest już wprowadzone w Europie.

Terapia przy zastosowaniu urządzenia „QK-SAT” jest prosta, wygodna, ekonomiczna, stosowana przy wielu schorzeniach i co należy jeszcze raz podkreślić nie pozostawia skutków ubocznych.

„QK-SAT” emituje wielokrotność szczytowych szerokich pasm energetycznych, które są w spójności z poziomem energii wchłanianej i wydzielanej przez ciało ludzkie, jednak ich siła termalna jest dziesięciokrotnie wyższa niż energia fal ciała ludzkiego.

Długość fal energetycznych niezbędnych człowiekowi waha się w przedziale od 9884 nanometry (20°C) do 9108 nanometrów (43°C). Badania dowodzą, że wraz ze zmianą temperatury otoczenia różne części ciała ludzkiego wymagają fal energetycznych o różnych długościach od kilku do kilkuset nanometrów.

„QK-SAT” może emitować szczytowe wartości długości fal absorbowanych przez komórki tkanek ciała ludzkiego, dlatego też reakcje zachodzące bezpośrednio w ciele człowieka wywołują w organizmie biologiczny metabolizm energetyczny, dzięki czemu przywraca normalne funkcjonowanie organizmu ludzkiego, eliminując jednocześnie występujące schorzenia.

GŁÓWNE CELE ZASTOSOWANIA REHABILITACJI PRZY UDZIALE URZĄDZEŃ „QK-SAT”:

1) Poprawienie krążenia krwi w całym ciele, zwłaszcza mikrokrążenia, rozszerzenie i zmiękczenie naczyń krwionośnych, przyspieszenie przepływu krwi, zmniejszenie lepkości krwi (aglutynacji), obniżenie cholesterolu we krwi, zwiększenie dopływu tlenu i możliwości zaopatrzenia w składniki odżywcze tkanek całego ciała, zwiększenie metabolizmu, co ma oczywisty wpływ na leczenie chorób naczyń krwionośnych serca, mózgu i nerek oraz na zaburzenia mikrokrążenia.

2) Regulacja równowagi wydzielania wewnętrznego, gospodarki wodno-elektrolitowej, skorygowanie stanu równowagi substancji biologicznie czynnych, co ma oczywisty wpływ na leczenie chorób związanych z wydzielaniem wewnętrznym i gospodarką wodno-elektrolitową.

3) Regulacja równowagi funkcjonalnej systemu nerwowego (w tym wegetatywnego układu nerwowego), zmniejszenie pobudliwości nerwowej, usunięcie hamowania nerwów, aktywowanie komórek mózgowych, powiększenie ciała szyszkowatego, zapobieganie atrofii komórek mózgowych, poprawa odżywienia włókien nerwowych, wzmocnienie witalności układu nerwowego. Posiada idealny efekt leczenia chorób spowodowanych przez funkcjonalne zaburzenia układu nerwowego lub uszkodzenia, a także zaburzenia wegetatywnego systemu nerwowego.

4) Poprawa funkcjonowania systemu immunologicznego człowieka, zwiększenie zdolności ludzkiego ciała do walki z chorobami, stymulacja powstawania limfocytów T, zwiększenie liczby limfocytów, zahamowanie i zabijanie patogenu (bakterii i wirusów), eliminowanie toksyn wytwarzanych przez ludzkie ciało. Znakomity efekt leczenia chorób spowodowanych przez zaburzenia funkcji immunologicznych, atakami i zakażeniami patogenu.

5) Ochrona mikro-ekologicznej równowagi w ludzkim ciele, regulacja zaburzeń flory, poprawa tworzenia dobroczynnej flory, hamowanie rozmnażania się szkodliwej flory i poprawa zdrowia ludzkiego ciała.

6) Usuwanie i korygowanie zaburzeń w funkcjonowaniu nerek. QK może skutecznie leczyć kilka rodzajów chorób i zapobiegać starzeniu się, szczególnie przy leczeniu zmian patologicznych w nerkach i układzie rozrodczym.

7) Sprzyjanie naprawie i regeneracji tkanek, ożywianie krążenia krwi, usuwanie zastojów krwi, zmniejszanie stanów zapalnych, łagodzenie bólów, zatrzymywanie krwawienia, swędzenia, zmiękczanie i naprawa blizn. Znakomity wpływ leczniczy na wszystkie rany, również operacyjne, oparzenia, odmrożenia, urazy po upadkach oraz wszelkiego rodzaju zapalenia ostre i przewlekłe.

8) Znakomity efekt leczniczy zwiększający anty-oksydacyjną zdolność ludzkiego ciała, eliminuje wolne rodniki, usuwa złogi, aktywuje komórki, naprawia uszkodzone geny, poprawia jakość i wydłuża czas życia. Wyraźne efekty w zapobieganiu występowania nowotworów we wczesnym stadium, , uaktywnia pozytywne białka układu odpornościowego P53 i S-100, które hamują wzrost komórek nowotworowych, przyspiesza apoptozę komórek nowotworowych, co zapobiega przerzutom, przedłuża życie pacjentów cierpiących na nowotwory, aktywuje komórki w mózgu i łagodzi bóle nowotworowe. QK SYSTEMOWY APARAT TERAPEUTYCZNY może poprawić jakość życia pacjentów z chorobami nowotworowymi , łagodząc objawy choroby, zmniejszając stan zapalny
i łagodząc bóle. Może znacząco zmniejszyć występowanie skutków ubocznych po radioterapii, takich jak nudności , zaburzenia jelitowe, zaburzenia funkcjonowania przewodu pokarmowego. Wykazuje bardzo dobry efekt leczniczy w rehabilitacji pacjentów z guzami nowotworowymi . Ma łagodzący wpływ na reakcję popromienną spowodowaną przez radioterapię , łagodzi skutki uboczne w przewodzie pokarmowym po chemioterapii, zmniejsza ból spowodowany chorobą nowotworową:

  • przyspiesza krążenie krwi, usuwa blokady w mikrokrążeniu, częściowo zwiększa zasoby krwi, tlenu i składników odżywczych, sprzyja naprawie i regeneracji komórek i tkanek, dlatego posiada efekt leczniczy przy gojeniu się ran po operacjach chorych na raka
  • reguluje funkcje wydzielnicze, gospodarkę elektrolitową, sprzyja równowadze nerwowej, wydalaniu trujących substancji dlatego skutecznie łagodzi i eliminuje wypadanie włosów, nudności , wymioty i inne skutki uboczne radioterapii i chemioterapii
  • zwiększa poziom endogennych substancji opioidowych, dlatego odgrywa ważną rolę w łagodzeniu bólu u pacjentów z późno wykryta chorobą nowotworową i przedłuża życie
  • pobudza metabolizm , wzmacnia trawienną i chłonna funkcję przewodu pokarmowego, perystaltykę jelit, reguluje zaburzenia flory bakteryjnej w żołądku i jelitach, łagodzi i usuwa skutki uboczne wywołane przez zażywanie dużych dawek leków.

9) Funkcje spowalniające procesy starzenia się . Poprzez emitację wielokrotnych szczytowych szerokich pasm fal energetycznych, które mogą być w pełni wchłonięte przez komórki ludzkiego ciała, wzrasta aktywność, podnosi się zdolność metabolizmu krwi i poprawia się mikrokrążenie krwi. Gwarantuje to, że powierzchnia skóry jest w pełni zasilana w składniki odżywcze i opóźnia się starzenie skóry. To również powoduje, że podwójne lub potrójne wieloskładnikowe więzy niektórych nienasyconych kwasów tłuszczowych we krwi zostają podzielone, stając się nasyconymi kwasami tłuszczowymi. Spowalnia to powstawanie wolnych rodników, kontroluje powstawanie toksyn, opóźnia starość i zwiększa jakość życia. Wykorzystując QK do naświetlania twarzy można usunąć znamiona plamiaste i zredukować zmarszczki, upiększyć twarz, zachować piękną i gładką skórę. U osób z siwizną pojawiło się zjawisko zmiany koloru włosów z białego na szary lub z szarego do czarnego, a u osób łysych pojawiło się kilka włosów na głowie.

10) Funkcje redukowania wagi. Używanie QK do naświetlania odpowiednich części ciała może zwiększyć aktywność lipometabolicznych enzymów, regulować funkcje trawienne organizmu. Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej bez efektu yo-yo.

JAK STOSOWAĆ URZĄDZENIE „QK-SAT”

Nagrzewanie musi być stosowane na gołe ciało. Warstwa ubrania może blokować fale energetyczne.

Nagrzewanie powinno być stosowane w pozycji leżącej lub siedzącej, co pozwala na rozluźnienie mięśni i stawów i swobodny przepływ krwi w kończynach, zwiększając efekt leczniczy.

Odległość nagrzewania w stosunku do ciała powinna być tak dostosowana, aby pacjent czuł się w pełni komfortowo.

Silne nagrzewanie ustala się na odległość 20 centymetrów od elektrod, a przy nagrzewaniu słabym na odległość około 10 centymetrów.

Siłę nagrzewania (temperaturę) stosuje się w zależności od stanu chorobowego pacjenta i jego dolegliwości.

Gdy skóra odczuwa temperaturę nagrzewania za przyjemną lub jest ona akceptowana przez pacjenta, to taka siła nagrzewania uważana jest za odpowiednią.

Dla osób dorosłych temperatura nagrzewania na powierzchnię skóry wynosi do 45°C, a dla dzieci i niemowląt 40°C.

Każde nagrzewanie danej części ciała powinno trwać około 45 minut i może być stosowane od 1 do 3 razy dziennie. W przypadku pacjentów w gorszym stanie, czas nagrzewania powinien być wydłużony do 60 minut jednorazowo, co wzmocni efekt leczenia.

W dalszej części przedstawiamy Państwu opis i sposób zastosowania poszczególnych urządzeń „QK-SAT”. Każde z tych urządzeń zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zwiększyć efektywność emitowanych fal energetycznych i tym samym zapewnić pacjentom komfort przy ich stosowaniu.

qk1 qk2QK-S05

Został zaprojektowany specjalnie do leczniczego nagrzewania kończyn górnych i dolnych: stawów, kości, mięśni, więzadeł, naczyń krwionośnych i nerwów.

Działa leczniczo w przypadku ran, nadwyrężeń, osteoporozy, martwicy, artretyzmu, reumatyzmu, reumatoidalnego zapalenia stawów, zapalenia żył, miażdżycy obwodowej kończyn dolnych, zapalenia nerwów obwodowych i wielu innych.

 

 

qk3QK-S06qk4

Został zaprojektowany specjalnie do leczniczego nagrzewania całej głowy.

Emituje fale mające dobroczynne właściwości dla komórek mózgu oraz pięciu zmysłów. Szerokie szczytowe pasma energetyczne szybko aktywują komórki mózgowe, przywracają ich funkcje, sprzyjają ich samoodbudowie, eliminują zapory w mikrokrążeniu, co zwiększa funkcje immunologiczne, przyspiesza wydzielanie endorfiny, pomaga w uśmierzaniu bólu, hamuje utlenianie się komórek, zmniejsza obrzęki, usuwa zmęczenie, poprawia widzenie, działa wygładzająco na włosy.

 

qk5QK-S08qk6

Został zaprojektowany specjalnie do leczniczego nagrzewania układu trawiennego oraz męskiego i żeńskiego układu rozrodczego. Jego zakres terapeutyczny obejmuje zapalenie, ból , guzy wątroby, żołądka, jelit i innych organów trawiennych, schorzenia kanałów mlekowych, schorzenia pochwy, szyjki macicy, zapalenie miednicy, leukoplakię, schorzenia przenoszone drogą płciową, przerost prostaty, zapalenie jąder, zapalenie żołędzi, nasieniowodów, zaburzenia czynności seksualnych, guzy męskiego i żeńskiego układu rozrodczego.

 

 

QK-S09QK S09.3

Został zaprojektowany specjalnie do leczniczego nagrzewania i naciągania szyjnego odcinka kręgosłupa.
Prostuje kręgosłup szyjny przez naciąganie kontrolowane przez samego pacjenta, w tym samym czasie nagrzewając go i poprawiając krążenie w kręgach szyjnych, aktywując komórki nerwowe i mięśniowe. Poprzez prostowanie zmniejsza nacisk kręgosłupa na tętnice szyjne i nerwy, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego zakres terapeutyczny obejmuje wszelkie urazy i nadwyrężenia szyjnego odcinka kręgosłupa, zawroty głowy, porażenie czterokończynowe, sztywność karku.

 

qk8QK-S15

Łączy ze sobą lecznicze właściwości wszystkich powyższych aparatów. Umożliwia nagrzewanie całego ciała w pozycji leżącej. Szerokie szczytowe pasma fal energetycznych emitowane są również od spodu, co zwiększa jego efektywność i przyspiesza leczenie.

 

 

 

Cennik zabiegów

Lp. Rodzaj aparatu Czas zabiegu Cena jednostkowa
przy 1 zabiegu
Cena jednostkowa
przy 14 zabiegach
Cena jednostkowa
powyżej 14 zabiegów
1. QK-S15 45 minut 120 PLN 90 PLN 70 PLN
2. QK-S06 45 minut 45 PLN 40 PLN 35 PLN
3. QK-S09 45 minut 40 PLN 35 PLN 30 PLN
4. QK-S08 45 minut 60 PLN 50 PLN 45 PLN
5. QK-S05 45 minut 45 PLN 40 PLN 35 PLN
6. QK-przenośne 45 minut 45 PLN 36 PLN 33 PLN