Pokoje

Dohotel_pekin_pokoje1 Państwa dyspozycji oddajemy 36 wyjątkowo wygodnych pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 6 komfortowych apartamentów.

W ilościach pokoi i apartamentów nie bez znaczenia pozostaje cyfra 6, która oznacza szczęście w biznesie jak również harmonię, prawdę oraz równowagę.

Pokoje oraz apartamenty wyposażone są w oryginalne chińskie meble z laki, inkrustowane kamieniem mydlanym. Podłogi wyłożone parkietem dębowym wyściełają kolorowe wełniane dywany, tkane ręcznie na zamówienie w warsztatach na obrzeżach Pekinu, natomiast oświetlenie górne pomieszczeń to oryginalne chińskie lampiony.

Pokoje mają od 18 do 25 m2 powierzchni a znajdujące się w nich łazienki wyposażone są w wanny z prysznicem.

Photel_pekin_pokoje2rzestronne dwupokojowe apartamenty mają od 60 do 80 m2 powierzchni.
Oprócz wygodnego łoża małżeńskiego w sypialni mają Państwo do dyspozycji również salon z kominkiem opalanym drzewem a w łazience znajduje się wanna jacuzzi oraz kabina prysznicowa. Dodatkowym atutem apartamentów mieszczących się na I i II piętrze są tarasy.

Wyposażenie na poszczególnych piętrach jest zróżnicowane pod względem kolorystycznym. W zależności od kondygnacji kominki, dywany, zasłony oraz kapy na łóżka mają kolor czerwony, zielony lub niebieski.

Standardowe wyposażenie naszych pokoi obejmuje wygodne łóżka, telefon, TV-SAT, oraz dostęp do internetu. Mogą więc Państwo korzystać całą dobę z dostępu do światowej sieci i jej zasobów, zarówno podczas pracy,
jak i wypoczynku w naszym hotelu.

hotel_pekin_pokoje3Ilość pokoi według typów:

  • 3 pokoje jednoosobowe
  • 27 pokoi dwuosobowych standardowych z oddzielnymi łóżkami
  • 4 pokoje dwuosobowe lux z łożem małżeńskim
  • 2 pokoje dwuosobowe lux z dwoma łożami małżeńskimi
  • 6 dwupokojowych apartamentów z łożem małżeńskim

W pokojach dwuosobowych lux oraz apartamentach istnieje możliwość zrobienia dostawki, a dla rodzin z małymi dziećmi łóżeczka dziecięcego.
Hotel jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.

Serdecznie zapraszamy !!